OFERTA

Każdy nowy ogród tworzymy z pasją, ponieważ każdy projekt stanowi dla nas wspaniałe wyzwanie. Nie powielamy schematów, nie korzystamy z szablonów, ponieważ doskonale wiemy o tym, że siła zachwycającego krajobrazu tkwi w jego indywidualności. Projektując przestrzeń na każdym etapie konsultujemy się z klientem, bo jego satysfakcja jest dla nas priorytetem. Jesteśmy przekonani o tym, że charakter ogrodu powinien współgrać z osobowością jego właściciela, dlatego tworzymy łatwe w pielęgnacji przestrzenie dla zapracowanych, sprowadzamy osobliwe rośliny dla nowoczesnych i pamiętamy o miłośnikach klasyki. Niezależnie od zajmowanej powierzchni oraz lokalizacji ogród powinien być dumą i wizytówką danego miejsca, powinien zachęcać i zachwycać, ale przede wszystkim prawdziwy ogród powinien mieć duszę.

Nasza oferta obejmuje:

  • projekty ogrodów (architektura krajobrazu) - metoda tradycyjna i komputerowa. Dobieramy rośliny odpowiednie do panujących warunków siedliskowych. Możemy zaoferować, sprowadzić i posadzić każdą roślinę ogrodową.
  • wykonawstwo w ustalonym przez inwestora zakresie.
  • systemy automatycznego nawodnienia z dwuletnią gwarancją i serwisem.
  • oświetlenie ogrodu
  • oczka wodne – kompleksowo.
  • aranżacje pokojowymi roślinami ozdobnymi, tzw. oranżerie i ogrody zimowe - świadczymy usługi polegające na pielęgnacji roślin doniczkowych.
  • pielęgnacja drzew, krzewów, bylin, roślin jednorocznych, cebulowych, trawników w pełnym zakresie ogrodniczym. Całorocznie lub "jednorazowo". Proponujemy również porady i opinie.
  • kosztorysy na w/w czynności

System automatycznego nawodnienia do Twojego ogrodu

Wysokie temperatury panujące w trakcie letnich miesięcy stanowią ogromne wyzwanie dla każdego właściciela ogrodu. Trawa, kwiaty i krzewy wymagają regularnego i odpowiedniego nawadniania, aby prezentowały się równie pięknie o każdej porze roku. W takcie projektowania i zakładania ogrodów warto pamiętać o tym, aby już na tym etapie zaplanować, w jaki sposób będziemy nawadniać naszą zieloną oazę.

Jedna z usług ogrodniczych proponowanych przez firmę Floart z Katowic to montaż funkcjonalnych systemów automatycznego nawodnienia, dzięki którym przydomowy ogród będzie zawsze odpowiednio podlany, co zapewni mu perfekcyjny wygląd. Pełna automatyzacja nawadniania ogrodowej przestrzeni sprawi, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu i unikniemy stresujących sytuacji. Budując systemy podlewania korzystamy z podzespołów profesjonalnych firm nawodnieniowych.